Uitslag Verkiezing Provinciale Staten Princenhage

0

In de onderstaande tabel de uitslag van de Provinciale Staten verkiezingen van de stembureau’s in Princenhage. Hierbij is het stembureau bij Princentuin meegenomen omdat dit voor een deel van de kiezers het dichtstbijzijnde stembureau is. Natuurlijk kon er ook op andere plaatsen in de stad worden gestemd.

Overall kunnen we wel zeggen dat de VVD (19,2%) veruit de meeste stemmen heeft gehaald, 2e werd D66 (12,6%) en op de 3e plaats Forum voor Democratie (11,8%).   

 74 Dobbel-
steen
75
De Koe
76 D'n Heerlijkck-
heid
79 Eerste
Rith
71 Princen-
tuin
 
VVD1332491469614919,2%
CDA59868439588,1%
SP71846662728,8%
PVV39554937575,9%
D66112147537412012,6%
PvdA70824056667,8%
Groenlinks103130487011911,7%
50Plus20424826193,8%
Partij voor de Dieren37483226504,8%
ChristenUnie-SGP161491941,5%
Lokaal Brabant2012126151,6%
Ouderen Appèl124630,4%
Forum voor Democratie11212475729311,8%
Denk0201710,5%
Senioren Brabant797630,8%
Code Oranje101100,1%
Blanco235440,4%
Ongeldig
400210,2%
Totaal aantal stemmen8071.089679619834

Bron. website gemeente Breda, onder voorbehoud van type fouten
Foto: verkiezingen maart 2018

 

 

 

Delen

Over de auteur

Laat een reactie achter